Deweloper INTER-ES – o firmie

mieszkania wrocławINTER-ES Deweloper to prężnie rozwijająca się firma działająca od 25 lat na runku wrocławskim w wielu branżach dywersyfikując prowadzona przez siebie działalność gospodarczą. Firma powstała w 1989 roku, na początku skupiając swoja cała działalność w branży nowych technologii. Od 2000 roku dynamicznie rozwinęliśmy działalność w zakresie inwestycji na rynku nieruchomości, polegającą na przygotowaniu i realizacji inwestycji w segmencie budownictwa mieszkaniowego oraz komercyjnego. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska i zarządzająca oraz dwudziestopięcioletnie doświadczenie, pozwalają nam realizować bez zakłóceń, stawiane sobie cele w kolejnych coraz większych inwestycjach oraz są dla naszych Klientów gwarancją jakość i rzetelności wykonania usług.
Spółka działa według wypracowanych przez długie lata standardów, a kadra zarządzająca wspomagana jest najnowszymi systemami informatycznymi pozwalającymi na stały monitoring podejmowanych działań, oraz ciągłą kontrolę postępów działań zmierzających do realizacji zaplanowanych inwestycji. Pozwala to na osiągniecie założonych celów w planowanych okresach.
Najlepszym świadectwem poprawnie przyjętych założeń prowadzonej działalności, profesjonalizmu działań i wysokiej jakości dostarczanych na rynek produktów w postaci lokali mieszkalnych, jak i komercyjnych, jest zadowolenie ponad 2,5 tysięcy naszych klientów. Na rynku wrocławskim w ostatnim okresie wybudowaliśmy ponad 1100 mieszkań, możemy również pochwalić się budową lokali komercyjnych o powierzchni ponad 15 tys. m2. w chwili obecnej jesteśmy w trakcie budowy ponad 500 mieszkań w trzech różnych inwestycjach deweloperskich w ścisłym centrum miasta Wrocławia.
DSC_3233Bardzo wnikliwy dobór firm, z którymi współpracujemy przy realizacji naszych inwestycji, to również gwarancja najwyższej jakości uzyskanych efektów. Współpraca między innymi z wielokrotnie nagradzaną pracownią projektową „APP Konarzewski” oraz generalnym wykonawcą, z którym współpracujemy od lat, pozwala nam na zaproponowanie oryginalnej architektury budynków, przemyślanego układu funkcjonalnego pomieszczeń oraz uzyskania najwyższej jakości wykonanych zaprojektowanych prac budowlanych.
mieszkania wrocławPoprzez proponowanie lokali w atrakcyjnych cenach, dobrych lokalizacjach z wysoka jakością wykonanych prac oraz terminem ich realizacji, utrzymujemy wysoką dynamikę sprzedaży, odnotowując stały jej wzrost.
Należymy do ścisłej czołówki budownictwa mieszkaniowego we Wrocławiu. Od lat uczestniczymy w jego rozwoju i kształtujemy jego krajobraz. Nasze przedsięwzięcia takie jak Osiedle Prądzyńskiego, Bystrzycka, Długosza, Inwestycja Centrum, dały początek procesu rewitalizacji najbliższego otoczenia lub zmieniły charakter zastanych lokalizacji, dodatnio wpływając na wizerunek miasta Wrocławia.
Mamy nadzieję że ciągłe podnoszenie jakości naszych usług, zbierane każdego roku doświadczenia i stały proces doskonalenia naszych działań, pozwoli nam w przyszłości zyskać kolejne grupy zadowolonych nowych klientów.

//]]>