Lokale i stoiska handlowo-usługowe od 20 zł za mkw

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali i stoisk handlowo-usługowych zlokalizowanych w nowo wyremontowanym Domy Handlowym "Franky".

Ząbkowice Śląskie to miejscowość turystyczna zlokalizowana u bram Kotliny Kłodzkiej na drodze krajowej nr 8 łączącej Wrocław z granicą Czech. W samej aglomeracji 25 tys. mieszkańców a w całym powiecie Ząbkowickim aż 66 tys. potencjalnych klientów, którzy odwiedzają stolicę tego regionu.

Oferowane lokale usytuowane są bezpośrednio przy głównej drodze dojazdowej (ul. Kościuszki) do Ząbkowickiego Rynku. Dzięki takiej lokalizacji bezpośrednio w okolicy domu handlowego porusza się bardzo dużo osób pieszych oraz zmotoryzowanych. Codziennie przed wejściem do naszego budynku przejeżdża prawie tysiąc samochodów osobowych.

W ofercie znajdą Państwo lokale oraz stoiska o powierzchni od 8 mkw do 550 mkw. Istnieje możliwość łączenia mniejszych powierzchni tak aby zapewnić idealną powierzchnię handlową lub usługową odpowiadającą wymaganiom wszystkim klientom. Dodatkowo wewnątrz budynku znajduje się duża winda towarowa a na tyłach zlokalizowana jest rampa dla samochodów dostawczych.

W ostatnim roku budynek przeszedł kapitalny remont. Odnowiliśmy wszystkie elementy wraz z elewacją zewnętrzną oraz zainstalowaliśmy szklaną zewnętrzną windę, która stała się dodatkową obok krzywej wieży i ratusza atrakcją dla mieszkańców i turystów odwiedzających to piękne miasto.

Plany podziałów

Istnieje możliwość podziału dużych powierzchni na mniejsze wg projektów (lub do indywidualnego ustalenia)

Wysoki parter - małe stoiska

zabkowice-wysoki-parter-podzial-male

Wysoki parter - stoiska duże

zabkowice-wysoki-parter-podzial-duze

Piętro pierwsze

zabkowice-pierwsze-pietro
 
 
//]]>