Dobrzykowice - Deweloper INTER-ES - mieszkania w centrum Wrocławia

Lokale usługowe w Dobrzykowicach

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą lokali usługowych zlokalizowanych na inwestycji Osiedle Dobrzykowice w cichej i spokojnej okolicy miejscowości Dobrzykowice położonej tuż przy wschodniej granicy miasta Wrocławia. Bliskie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych np. wschodniej obwodnicy Wrocławia zapewnia szybki i komfortowy dojazd praktycznie do każdej części Wrocławia, autostrady A4 oraz drogi ekspresowej S8. We wsi Dobrzykowice zlokalizowana jest między innymi szkoła podstawowa w odległości kilkunastu metrów od planowanego osiedla. Lokale znajdują się na osiedlu gdzie znajduje się blisko 80 mieszkań oraz w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla domów jednorodzinnych gdzie znajduje się ponad 160 budynków w zabudowie szeregowej. Witryny lokali usługowych wychodzą bezpośrednio na ulicę stawową przy, której znajduje się szkoła podstawowa oraz kościół. W odległości 100 m od inwestycji znajduje się główny węzeł komunikacyjny w Dobrzykowicach. W ofercie znajdą Państwo lokale usługowe od 50 do 80 mkw. Wszystkie lokale usługowe znajdują się na parterze budynku C. Inwestycja została rozpoczęta w 2016 roku a planowany termin przekazania pierwszych mieszkań to I kwartał 2018 roku. Do lokalu użytkowego istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w cenie 5 tys. zł netto.

Wizualizacje

wizualizacja-02-690px
wizualizacja-03-690px
wizualizacja-01-2000px

Lokalizacja

 

Szanowni Państwo,

w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Klientów oraz Pracowników zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby wszystkie sprawy, jakie macie Państwo do załatwienia w siedzibie naszej firmy, odbywały się drogą elektroniczną bądź telefoniczną, a odwiedziny w naszym biurze ograniczyli do minimum.
Jednocześnie informujemy, że uruchomiliśmy możliwość podpisywania umów rezerwacyjnych zdalnie.
Kancelaria notarialna, w której podpisywane są umowy, dokłada wszelkich starań, by zapewnić jak najlepsze warunki sanitarne. W związku z powyższym płatności można dokonywać jedynie w formie bezgotówkowej.
W kwestii szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny z biurem sprzedaży.

W okresie od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2020 r. ze względu na panującą pandemię wirusa Covid-19 biuro czynne będzie w następujących godz.
Pon: 9.00 – 14.00
Wt: 9.00 – 14.00
Śr: 9.00 – 16.00
Czw: 9.00 – 14.00
Pt: 9.00 – 14.00