Zamieszkaj w cichej i spokojnej okolicy

Gotowe mieszkanie z aktem notarialnym

P rzedstawiamy ostatnie mieszkanie w nowo zrealizowanej inwestycji „Osiedle Bezpieczna” położonej bezpośrednio przy ul. Bezpiecznej na osiedlu Różanka w pobliżu terenów rekreacyjnych wokół rzeki Odry.
Doskonała lokalizacja gwarantuje bliskie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych, szkół, uczelni oraz placówek zdrowia. Dodatkowym atutem jest zlokalizowany przy osiedlu basen oraz boiska sportowe zapewniające możliwość aktywnego wypoczynku.
Oryginalna architektura, przemyślany układ pomieszczeń, słoneczne tarasy to efekt współpracy naszego Działu Planowania z renomowaną Pracownią Projektową APP Konarzewski.
Na inwestycji "Osiedle Bezpieczna” znajdują się 84 funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 28 mkw do 107 mkw z balkonami oraz niektóre mieszkania z trasami zielonymi o powierzchni do 40 mkw.
W chwili obecnej w ofercie posiadamy ostatnie mieszkanie o powierzchni 69 mkw. Koszt zakupu lokalu to 381 999 zł brutto.
Do mieszkania istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w cenie 15 tys. zł brutto.
Budynek posiada VI kondygnacji z antresolami w części zachodniej. W każdej klatce schodowej znajduje się winda, która pierwszy przystanek ma w garażu podziemnym, zapewnia to odpowiedni komfort osobom, które wymagają tego typu komunikacji w obiekcie. Na kondygnacji podziemnej zlokalizowany jest parking wielostanowiskowy z 99 miejscami dla samochodów osobowych. Bezpośrednio od ulicy Bezpiecznej na parterze zlokalizowane są lokale usługowe.
W chwili obecnej istnieje możliwość zakupu mieszkania z natychmiastowym odbiorem oraz aktem notarialnym.

Galeria zdjęć

Lokalizacja