Osiedle Bystrzycka - Deweloper INTER-ES - mieszkania w centrum Wrocławia

MIESZKANIA WROCŁAW

Osiedle Bystrzycka

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W chwili obecnej sprzedaliśmy już wszystkie mieszkania w inwestycji Osiedle Bystrzycka. Jeżeli jesteś zainteresowany podobną ofertą pozostaw swój adres email na dole strony, a otrzymasz powiadomienie o rozpoczęciu kolejnych inwestycji.

Nowo budowane osiedle mieszczące się bezpośrednio na skrzyżowaniu ulic Bystrzyckiej oraz Małopanewskiej oferuje doskonałą lokalizację w cichej i spokojnej okolicy oraz idealne połączenie ze ścisłym centrum Wrocławia.
Na terenie inwestycji przewidziano dwadzieścia osiem domów, w których znajduje się od dwóch do czterech mieszkań. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient otrzymuje komfort mieszkania we własnym domu bez konieczności wyprowadzania się poza granice dużego miasta.

wroclaw-bystrzyckaZgodnie z opracowanym projektem budowlanym, uzyskanym prawomocnym i niezaskarżalnym pozwoleniem na budowę, na przedmiotowym terenie powstanie osiedle domów w zabudowie jednorodzinnej ( dwa mieszkania z jednej zewnętrznej klatki schodowej), w budynkach połączonych ze sobą zewnętrzna klatka schodową, bądź tez w budynkach w zabudowie bliźniaczej tradycyjnej. Powstaną budynki w trzech typach (A,B,C), kolejno ponumerowane cyframi rzymskimi A.I, A.II. .., B.I,B.II…,C.I, C.II… W każdym z nich znajdować się będą dwa różne lokale mieszkalne opisane u nas odpowiednio symbolami 1 i 2. Cyfra 1 odnosi się zawsze do mieszkania położonego na parterze danego budynku, natomiast cyfra 2 do lokalu na drugiej kondygnacji – pierwszym piętrze. Mieszkania na piętrze ( 2 ) są lokalami dwupoziomowymi, natomiast lokale na parterze, w zależności od typu budynku, mogą być jednopoziomowe, bądź też dwupoziomowe. Wszystkie modele mieszkań w poszczególnych typach budynków, różnią się pomiędzy sobą powierzchnią, oraz układem funkcjonalnym pomieszczeń. Ze względu na położenie danego mieszkania w budynku rozróżniliśmy również mieszkania L- lewe, P – prawe, o tym samym układu funkcjonalnym (powierzchnia i rozkład taki sam), stanowią one względem siebie „lustrzane odbicie”. Ostatnim elementem różnicującym pomiędzy sobą poszczególne mieszkania, jest przynależny do niektórych mieszkań, znajdujących się na parterze teren zielony, bezpośrednio sąsiadujący z danym mieszkaniem, lokale te rozpoznacie Państwo po dodatkowej literze w symbolu mieszkania „ T ”.
Bezpośrednio na terenie osiedla znajdują się tereny zielone oraz parkingi.
W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się budynki użyteczności publicznej tj. szkoła, przedszkole, sklepy dyskontowe Lidl oraz Biedronka. Dodatkową zaletą jest bliska lokalizacja Centrum Handlowego Magnolia.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępnych mieszkań, których ceny będą rozpoczynały się już od 4800 zł brutto za metr kwadratowy.

Planowane zakończenie inwestycji jest na IV kwartał 2014 r.