Osiedle Dobrzykowice - Inwestycje Mieszkaniowe - Deweloper INTER-ES

Mieszkania w Dobrzykowicach

Z

apraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą inwestycji zlokalizowanej w cichej i spokojnej okolicy miejscowości Dobrzykowice położonej tuż przy wschodniej granicy miasta Wrocławia. Bliskie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych np. wschodniej obwodnicy Wrocławia zapewnia szybki i komfortowy dojazd praktycznie do każdej części Wrocławia, autostrady A4 oraz drogi ekspresowej S8. We wsi Dobrzykowice zlokalizowana jest między innymi szkoła podstawowa w odległości kilkunastu metrów od planowanego osiedla.

W ofercie znajdą Państwo mieszkania od 24 do 80 mkw. Budynki posiadają po trzy kondygnacje razem z parterem. Szczególnie polecamy uwadze mieszkania znajdujące się na parterze budynku „A”, gdzie są zlokalizowane lokale mieszkalne z zielonymi tarasami do wyłącznego korzystania. Na terenie inwestycji znajdują się tereny rekreacyjne dla rodzin z dziećmi oraz dodatkowo miejsca postojowe dla samochodów osobowych.

Powyższa oferta to doskonała odpowiedź na potrzeby odpoczynku po ciężkim dniu pracy gwarantująca relaks w cichej i spokojnej okolicy bez potrzeby rezygnacji z wygód życia codziennego.

Budowę rozpoczęliśmy w III kwartale 2016 r., przekazywanie pierwszych mieszkań rozpoczęliśmy w I kwartale 2018 r.

Do każdego mieszkania obligatoryjnie należy zakupić co najmniej jedno miejsce postojowe w cenie 5 tys. zł brutto za każde z miejsc.

Przy zakupie mieszkania z przynależnym terenem zielonym do ceny mieszkania należy doliczyć 150 zł netto za każdy metr przynależnego terenu zielonego.

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą lokali usługowo-handlowych dostępnych na terenie inwestycji. Pełną listę oferowanych lokali znajdą Państwo na dedykowanej stronie internetowej.

Informujemy, że rozpoczeliśmy podpisywanie aktów notrialnych. W celu rezerwacji terminu prosimy wypełnić formularz znajdujący się pod poniższym linkiem.
Umów się na akt notarialny

wizualizacja-03-690px
wizualizacja-02-690px
slide_dobrzykowice