[separator headline=”h1″ title=”Osiedle Jedności – Mieszkania Wrocław”]
Przedstawiamy nową inwestycję „Osiedle Jedności” położoną bezpośrednio przy ul. Jedności Narodowej w Śródmieściu Wrocławia. Doskonała lokalizacja gwarantuje bliskie sąsiedztwo ważnego węzła komunikacyjnego, szkół, uczelni oraz placówek zdrowia. Oryginalna architektura, przemyślany układ pomieszczeń, tarasy oraz tereny zielone to efekt współpracy naszego Działu Planowania z renomowaną Pracownią Projektową APP Konarzewski.
Osiedle Jedności lokalizacja„Osiedle Jedności” oferuje 81 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 25 mkw do 69 mkw z balkonami oraz niektóre mieszkania z trasami zielonymi. Budynek posiada VII kondygnacji, w każdej klatce schodowej znajduje się winda, która pierwszy przystanek ma w garażu podziemnym, zapewnia to odpowiedni komfort osobom, które wymagają tego typu komunikacji w obiekcie. Na kondygnacji podziemnej będzie zlokalizowany parking wielostanowiskowy z 76 miejscami dla samochodów osobowych. Bezpośrednio od ulicy Jedności Narodowej na parterze zlokalizowane będą lokale usługowe.
Planowany termin przekazywania pierwszych mieszkań to I kwartał 2017 r.

Button

[skill percentage=”100″ title=”Stopień zaawansowania inwestycji 100%”]

*) Przedstawiona wizualizacja nie przedstawia faktycznego stanu wykończenia i wyposażenia tarasów, a jedynie koncepcję architektoniczną ich wykończenia, która może być zrealizowana za dodatkową opłatą.

//]]>