Osiedle Śliwowa II – Ostatnie mieszkanie w inwestycji

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji zakupu ostatniego mieszkania dostępnego w naszej inwestycji na Maślicach - Osiedle Śliwowa!

To 102-metrowe, dwupoziomowe mieszkanie na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku, z otwartą przestrzenią, którą można podzielić na aż 5 pokoi. To niepowtarzalna propozycja dla rodzin z dziećmi, którzy chcą cieszyć się przestronnymi wnętrzami, a także dla osób, które lubią mieć swobodę aranżacji swojego mieszkania. Mieszkanie posiada balkon oraz dodatkowo mały taras.

Nie zwlekaj, to już ostatnia szansa na zakup mieszkania w naszej inwestycji! A co więcej, mieszkanie jest dostępne "od ręki" z aktem notarialnym. Dzięki temu już wkrótce możesz zamieszkać we wspaniałym i nowoczesnym mieszkaniu, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Na obszarze inwestycji znajdują się tereny rekreacyjne dla rodzin z dziećmi oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym dla samochodów osobowych. Cała inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych wokół rzeki Odry.
W klatce schodowe, w której zlokalizowany jest lokal dostępna jest winda, która ułatwiają komunikację w budynku osobom potrzebującym łatwego dostępu do każdego piętra i garażu.

Do mieszkania istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym w cenie 30 tys. zł brutto

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji już dziś, aby nie przegapić tej wyjątkowej okazji!

Nr Metraż Piętro id Cena netto m2 Wartość netto Wartość brutto Pokoje Kuchnia Taras Balkon id_miesz Powierzchnia tarasu / ogrodu inwest_id numer_adm rzut sprzedane pokaz_sprzedaz_mieszkanie kto typ pokaz_do_wynajmu pokaz_sprzedaz_lokal pokaz_najem_mieszkanie Rzut pokaz_najem_lokal pokaz_najem_biuro pokaz_najem_magazyn najem_m2 najem_cena_brutto bank uwagi umowa data_umowy gotowe
D.III.6 102,2 II + antresola 4.397 6.950 710.220,50 767.038,14 4 0 0 1 54.110 0 54 OSII_D_III_6.pdf 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
lawka_1

Tereny zielone

Tereny zielone dostępne na terenie całej inwestycji
garage_under_1

Miejsca parkingowe

Miejsca parkingowe zlokalizowane w garażu podziemnym oraz zewnętrzne miejsca na poziomie 0.
wiz 02_final_OK-Edit
wiz 01_final_OK-Edit
wiz-03
//]]>