Osiedle Śliwowa - Ostatnie mieszkanie w ofercie

Z

apraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Osiedle Śliwowa, zlokalizowanej na wrocławskich Maślicach. Bliskie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych oraz pętli tramwajowej, zapewnia szybki i komfortowy dojazd praktycznie do każdej części Wrocławia.

W ofercie znajdą Państwo ostatnie już mieszkanie o powierzchni 120,78 m2. Jest to lokal dwukondygnacyjny znajdujący się na drugim piętrze budynku trzykondygnacyjnego.
Na obszarze inwestycji znajdują się tereny rekreacyjne dla rodzin z dziećmi oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym dla samochodów osobowych. Cała inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych wokół rzeki Odry.

Powyższa oferta to doskonała odpowiedź na potrzeby odpoczynku po ciężkim dniu pracy, gwarantująca relaks w cichej i spokojnej okolicy Wrocławia bez potrzeby rezygnacji z wygód życia codziennego oraz wielogodzinnych podróży na przedmieścia miasta. Szybka komunikacja tramwajowa, która jest zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie inwestycji zapewnia doskonałą alternatywę dla podróży własnym samochodem.

  • Mieszkania dostępne "od ręki" z aktem notarialnym
  • Na terenie osiedla w granicach działki nie przewidziano ogólnodostępnych miejsc parkingowych

Poniżej przedstawiamy ofertę cenową oraz zdjęcia mieszkania E.III.5

Nr Metraż Piętro id Cena netto m2 Wartość netto Wartość brutto Pokoje Kuchnia Taras Balkon id_miesz Powierzchnia tarasu / ogrodu inwest_id numer_adm rzut sprzedane pokaz_sprzedaz_mieszkanie kto typ pokaz_do_wynajmu pokaz_sprzedaz_lokal pokaz_najem_mieszkanie Rzut pokaz_najem_lokal pokaz_najem_biuro pokaz_najem_magazyn najem_m2 najem_cena_brutto bank uwagi umowa data_umowy gotowe
E.III.5 120,8 II + antresola 3.205 6.950 839.421,00 906.574,68 5 0 0 1 52.116 0 52 39/13 OS_E_III_5.pdf 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
cam05
cam06
cam01
cam07
//]]>