Villa Rosenthal - Deweloper INTER-ES - mieszkania w centrum Wrocławia

Willa miejska

N

owo realizowana inwestycja zlokalizowana w cichej i spokojnej części Wrocławia w bezpośrednim sąsiedztwie Parku oraz rzeki Odry gwarantuje doskonałe warunki mieszkania oraz wypoczynku. Dodatkowym atutem jest bliska lokalizacja ścisłego centrum Wrocławia. W odległości około 1 km od inwestycji znajduje się Obwodnica Śródmiejska a niecałe 4 km Autostradowa Obwodnica Wrocławia co zapewnia doskonałą i szybką możliwość przemieszczenia się w dowolną czesć naszego miasta. Inwestycja posiada charakter willi miejskiej, na której terenie zlokalizowane będą cztery budynki z trzynastoma mieszkaniami każdy. Jest to niska dwupiętrowa zabudowa z mieszkaniami dwupoziomowymi na drugi piętrze. Niewątpliwie atrakcyjne mieszkania znajdują się również na pierwszej kondygnacji gdzie do wszystkich lokali będą przynależne tereny zielone do wyłącznego korzystania. Ich powierzchnia kształtuje się w przedziale od 70 mkw do 327 mkw.

Powierzchnie lokali mieszkalnych wynoszą od 30 mkw do 91 mkw. Ze względu na charakter zabudowy umożliwiamy łączenie poszczególnych mieszkań znajdujących się obok siebie lub takich które znajdują się w tym samym pionie tworząc tym samym mieszkania dwupoziomowe. Pod budynkami zlokalizowane są miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie.

Do każdego mieszkania obligatoryjnie należy zakupić co najmniej jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 20 tys. zł brutto za każde z miejsc.

Planowane rozpoczęcie inwestycji II kwartał 2019 roku, zakończenie IV kwartał 2020 r.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą dostępnych mieszkań w zakładce cennik mieszkań.

02_mala
01_mala
02