Villa Rosenthal - Deweloper INTER-ES - mieszkania w centrum Wrocławia

Willa miejska

N

owo realizowana inwestycja zlokalizowana w cichej i spokojnej części Wrocławia w bezpośrednim sąsiedztwie Parku oraz rzeki Odry gwarantuje doskonałe warunki mieszkania oraz wypoczynku. Dodatkowym atutem jest bliska lokalizacja ścisłego centrum Wrocławia. W odległości około 1 km od inwestycji znajduje się Obwodnica Śródmiejska a niecałe 4 km Autostradowa Obwodnica Wrocławia co zapewnia doskonałą i szybką możliwość przemieszczenia się w dowolną czesć naszego miasta. Inwestycja posiada charakter willi miejskiej, na której terenie zlokalizowane będą cztery budynki z trzynastoma mieszkaniami każdy. Jest to niska dwupiętrowa zabudowa z mieszkaniami dwupoziomowymi na drugi piętrze. Niewątpliwie atrakcyjne mieszkania znajdują się również na pierwszej kondygnacji gdzie do wszystkich lokali będą przynależne tereny zielone do wyłącznego korzystania. Ich powierzchnia kształtuje się w przedziale od 70 mkw do 327 mkw.

Powierzchnie lokali mieszkalnych wynoszą od 30 mkw do 91 mkw. Ze względu na charakter zabudowy umożliwiamy łączenie poszczególnych mieszkań znajdujących się obok siebie lub takich które znajdują się w tym samym pionie tworząc tym samym mieszkania dwupoziomowe. Pod budynkami zlokalizowane są miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie.

Do każdego mieszkania obligatoryjnie należy zakupić co najmniej jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 20 tys. zł brutto za każde z miejsc.

Planowane rozpoczęcie inwestycji II kwartał 2019 roku, zakończenie IV kwartał 2020 r.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą dostępnych mieszkań w zakładce cennik mieszkań.

02_mala
01_mala
02

Szanowni Państwo,

w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Klientów oraz Pracowników zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby wszystkie sprawy, jakie macie Państwo do załatwienia w siedzibie naszej firmy, odbywały się drogą elektroniczną bądź telefoniczną, a odwiedziny w naszym biurze ograniczyli do minimum.
Jednocześnie informujemy, że uruchomiliśmy możliwość podpisywania umów rezerwacyjnych zdalnie.
Kancelaria notarialna, w której podpisywane są umowy, dokłada wszelkich starań, by zapewnić jak najlepsze warunki sanitarne. W związku z powyższym płatności można dokonywać jedynie w formie bezgotówkowej.
W kwestii szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny z biurem sprzedaży.

W okresie od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2020 r. ze względu na panującą pandemię wirusa Covid-19 biuro czynne będzie w następujących godz.
Pon: 9.00 – 14.00
Wt: 9.00 – 14.00
Śr: 9.00 – 16.00
Czw: 9.00 – 14.00
Pt: 9.00 – 14.00