Zielone Osiedle

Wykończone mieszkanie dwupoziomowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na ostatnie dwukondygnacyjne w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 94,6 m2. Wyposażone jest w kompletną instalację elektryczną wraz z osprzętem, wodno-kanalizacyjną, grzewczą (wraz z kaloryferami), zainstalowane są wysokiej klasy wejściowe drzwi antywłamaniowe, stolarka okienna z pięciokomorowych profili – wyposażona w rolety antywłamaniowe – zapewnia komfort cieplny oraz akustyczny. Dodatkowo mieszkanie wyposażone jest w meble kuchenne z kamiennym blatem, sprzęt AGD (lodówka, kuchenka oraz zmywarka), armaturę sanitarną w łazienkach na obu kondygnacjach. Wszystkie ściany są pomalowane na gotowo. Na podłogach znajdują się panele a w łazienkach kafle. Do lokalu przydzielona jest komórka lokatorska.

Cena oferowanego mieszkania wynosi 541 300 zł brutto. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 20 000 zł brutto.

Osiedle „Zielony Szelest”, składa się z trzech budynków trzy i czterokondygnacyjnych, położonych w malowniczej dzielnicy Wrocławia – Ołtaszyn, przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 5-9. W chwili obecnej posiadamy w ofercie ostatnie gotowe i wyposażone mieszkanie wraz z aktem notarialnym. Dzięki usytuowaniu budynków, architekturze, użytych podczas realizacji materiałów budowlanych (granit, wysokiej jakości stolarka, drzwi antywłamaniowe, rolety rolety antywłamaniowe w oknach każdej kondygnacji) zasługują one na zakwalifikowanie ich jako lokale apartamentowe.
Aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa instalujemy również nowoczesny system dozoru elektronicznego wraz z rejestratorami obrazu z kamer zainstalowanych w garażu podziemnym oraz na terenie osiedla.
Dzięki usytuowaniu osiedla przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej, mieszkaniec ma zagwarantowane bardzo spokojne otoczenie, łatwy i szybki dostęp do centrum handlowego Bielany(około 10 min jazdy samochodem) gdzie znajdują się największe sklepy wielkopowierzchniowe we Wrocławiu, łatwy dojazd do autostrady A4 ale również prosty i szybki dostęp do centrum miasta, do którego prowadzi prosta droga na pokonanie której potrzeba około 10-15min.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

 
//]]>