Akty notarialne - Deweloper INTER-ES - mieszkania w centrum Wrocławia
Kolejnym etapem w procesie zakupu mieszkania po podpisaniu umowy deweloperskiej i odbiorze mieszkania jest podpisanie aktu notarialnego. Jest to dokument dzięki, któremu klient staje się pełnoprawnym właścicielem lokalu mieszkalnego. Akty notarialne podpisywane są w terminie do sześciu miesięcy od momentu odebrania kluczy od mieszkania.

W chwili obecnej istnieje możliwość zawierania umów końcowych w następujących inwestycjach Osiedle Dobrzykowice
Wszystkie akty notarialne podpisywane są w Kancelarii Notarialnej Pani Simony Krukowskiej mieszczącej się przy ul. Krawieckiej 3. W przypadku chęci skorzystania z własnego notariusza prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny pod nr 71 323 15 81 w celu ustalenia szczegółów.
umowa

Szanowni Państwo,

w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Klientów oraz Pracowników zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby wszystkie sprawy, jakie macie Państwo do załatwienia w siedzibie naszej firmy, odbywały się drogą elektroniczną bądź telefoniczną, a odwiedziny w naszym biurze ograniczyli do minimum.
Jednocześnie informujemy, że uruchomiliśmy możliwość podpisywania umów rezerwacyjnych zdalnie.
Kancelaria notarialna, w której podpisywane są umowy, dokłada wszelkich starań, by zapewnić jak najlepsze warunki sanitarne. W związku z powyższym płatności można dokonywać jedynie w formie bezgotówkowej.
W kwestii szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny z biurem sprzedaży.

W okresie od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2020 r. ze względu na panującą pandemię wirusa Covid-19 biuro czynne będzie w następujących godz.
Pon: 9.00 – 14.00
Wt: 9.00 – 14.00
Śr: 9.00 – 16.00
Czw: 9.00 – 14.00
Pt: 9.00 – 14.00