Zmiany lokatorskie w mieszkaniach - Deweloper INTER-ES - mieszkania w centrum Wrocławia

Zmiany lokatorskie

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów udostępniamy możliwość dokonywania zmian lokatorskich w mieszkaniach na etapie ich budowy. W przyszłości pozwoli to na wcześniejsze ich wykończenie, oraz ograniczenie kosztów prac adaptacyjnych. W celu uzgodnienia zmian jakie chcielibyście Państwo zlecić nam do wykonania, należy skontaktować się z osobą odpowiedzialna w danej inwestycji za uzgadnianie zmian , w celu umówienia termin u spotkania, lub wypełnić formularz rezerwacji tego terminu spotkania. Poniżej podane są , przy każdej z inwestycji sposoby odpowiedzialne za uzgadnianie zmian lokatorskich. Po uzgodnieniu zakresu zmian o ile będą one zmianami w ocenie dewelopera istotnymi, otrzymacie Państwo wycenę zlecanych prac. Po jej akceptacji, zostają one wykonane.

Osiedle Kowale

W celu przeprowadzenia zmian lokatorskich w mieszkaniach przy ul. Działdowskiej we Wrocławiu prosimy o bezpośredni kontakt drogą mailową z osobą odpowiedzialną za wycenę zmianylokatorskie@baumatech.pl.

Osiedle Śliwowa

W celu przeprowadzenia zmian lokatorskich w mieszkaniach przy ul. Śliwowej we Wrocławiu prosimy o bezpośredni kontakt drogą mailową z osobą odpowiedzialną za wycenę zmianylokatorskie@baumatech.pl.

Szanowni Państwo,

w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Klientów oraz Pracowników zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby wszystkie sprawy, jakie macie Państwo do załatwienia w siedzibie naszej firmy, odbywały się drogą elektroniczną bądź telefoniczną, a odwiedziny w naszym biurze ograniczyli do minimum.
Jednocześnie informujemy, że uruchomiliśmy możliwość podpisywania umów rezerwacyjnych zdalnie.
Kancelaria notarialna, w której podpisywane są umowy, dokłada wszelkich starań, by zapewnić jak najlepsze warunki sanitarne. W związku z powyższym płatności można dokonywać jedynie w formie bezgotówkowej.
W kwestii szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny z biurem sprzedaży.

W okresie od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2020 r. ze względu na panującą pandemię wirusa Covid-19 biuro czynne będzie w następujących godz.
Pon: 9.00 – 14.00
Wt: 9.00 – 14.00
Śr: 9.00 – 16.00
Czw: 9.00 – 14.00
Pt: 9.00 – 14.00