Zmiany lokatorskie

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów udostępniamy możliwość dokonywania zmian lokatorskich w mieszkaniach na etapie ich budowy. W przyszłości pozwoli to na wcześniejsze ich wykończenie, oraz ograniczenie kosztów prac adaptacyjnych. W celu uzgodnienia zmian jakie chcielibyście Państwo zlecić nam do wykonania, należy skontaktować się z osobą odpowiedzialna w danej inwestycji za uzgadnianie zmian , w celu umówienia termin u spotkania, lub wypełnić formularz rezerwacji tego terminu spotkania. Poniżej podane są , przy każdej z inwestycji sposoby odpowiedzialne za uzgadnianie zmian lokatorskich. Po uzgodnieniu zakresu zmian o ile będą one zmianami w ocenie dewelopera istotnymi, otrzymacie Państwo wycenę zlecanych prac. Po jej akceptacji, zostają one wykonane.

Osiedle Kowale

W celu przeprowadzenia zmian lokatorskich w mieszkaniach przy ul. Działdowskiej we Wrocławiu prosimy o bezpośredni kontakt drogą mailową lub telefonicznie z osobą odpowiedzialną za wycenę zmianylokatorskie@deweloper-is.pl, tel. 668 431 913.

Villa Rosenthal

W celu przeprowadzenia zmian lokatorskich w mieszkaniach przy ul. Osobowickiej we Wrocławiu prosimy o bezpośredni kontakt drogą mailową lub telefonicznie z osobą odpowiedzialną za wycenę zmianylokatorskie@deweloper-is.pl, tel. 668 431 913.