Ptasia 7

Mieszkania w centrum Wrocławia

Dziękujemy za skorzystanie z oferty specjalnej przedsprzedaży lokali mieszkalnych przy ulicy Ptasiej 7 we Wrocławiu.W dniu dzisiejszym tj. 19 sierpnia 2017 r. zakończyliśmy przedsprzedaż mieszkań. Wkrótce więcej informacji dotyczących sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji.

W nowo planowanej inwestycji oferujemy lokale mieszkalne od 25,6 mkw do 34 mkw. Charakteryzują się one przemyślanym układem i rozmieszczeniem pomieszczeń tak aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń uzyskując wygodę oraz komfort mieszkania na niewielkiej powierzchni.
Lokalizacja inwestycji sprawia, że jest ona jej największym atutem, dzięki czemu bezpośrednio do starego miasta mamy tylko niespełna 800 m. W pobliskiej okolicy zlokalizowane są szkoły, miejsca użyteczności publicznej, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się duży węzeł komunikacji miejskiej co umożliwia w bardzo prosty i szybki sposób przemieszczenie się w każdy zakątek Wrocławia bez konieczności korzystania z własnego środka transportu.
W planowanym budynku zlokalizowane będzie około 90 mieszkań, rozpoczęcie inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2017, a zakończenie na IV kwartał 2019.

Wizualizacje

Lokalizacja