Ptasia 7 - Deweloper INTER-ES - mieszkania w centrum Wrocławia
Ptasia 7

Mieszkania w centrum Wrocławia

Dziękujemy za skorzystanie z oferty specjalnej przedsprzedaży lokali mieszkalnych przy ulicy Ptasiej 7 we Wrocławiu.W chwili obecnej zakończyliśmy przedsprzedaż mieszkań. Wkrótce więcej informacji dotyczących sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji.

W nowo planowanej inwestycji oferujemy lokale mieszkalne od 25,6 mkw do 34 mkw. Charakteryzują się one przemyślanym układem i rozmieszczeniem pomieszczeń tak aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń uzyskując wygodę oraz komfort mieszkania na niewielkiej powierzchni.
Lokalizacja inwestycji sprawia, że jest ona jej największym atutem, dzięki czemu bezpośrednio do starego miasta mamy tylko niespełna 800 m. W pobliskiej okolicy zlokalizowane są szkoły, miejsca użyteczności publicznej, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się duży węzeł komunikacji miejskiej co umożliwia w bardzo prosty i szybki sposób przemieszczenie się w każdy zakątek Wrocławia bez konieczności korzystania z własnego środka transportu.
W planowanym budynku zlokalizowane będzie około 90 mieszkań, o planowanym rozpoczęciu terminie rozpoczęcia inwestycji poinformujemy Państwa wkrótce.

Wizualizacje

Lokalizacja