ul. Długosza – lokale usługowe - Deweloper INTER-ES - mieszkania w centrum Wrocławia

Wynajem lokali usługowych

Przedstawiamy ofertę lokali usługowych znajdujących się w budynku przy ul. Długosza 31-39. Inwestycja została zrealizowana w 2014 roku. Lokale usługowe zlokalizowane są bezpośrednio przy przy ruchliwej ulicy. Przed budynkiem zlokalizowany jest parking dla potencjalnych klientów. Wszystkie pomieszczenia w lokalach są wysokości 340 cm. Istnieje możliwość adaptacji na własne potrzebny. Lokale oddawane są w standardzie deweloperskim. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu lub wynajmu miejsca parkingowych dostępnych w garażu podziemnym zlokalizowanym pod budynkiem. W bliskim sąsiedztwie do 50 m zlokalizowane są hurtownie materiałów budowlanych, hurtownie odzieżowe, sklep Lidl oraz wiele placówek biurowych w nowo powstałych biurowcach. Poniżej przedstawiamy listę aktualnie dostępnych lokali usługowych.
50

Wynajem już od 50 zł/m2

*Kwota najmu nie uwzględnia kosztów eksploatacji lokali mieszkalnych lub usługowych.
Dlugosza
DSC_7997

Lokalizacja

 

Szanowni Państwo,

w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Klientów oraz Pracowników zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby wszystkie sprawy, jakie macie Państwo do załatwienia w siedzibie naszej firmy, odbywały się drogą elektroniczną bądź telefoniczną, a odwiedziny w naszym biurze ograniczyli do minimum.
Jednocześnie informujemy, że uruchomiliśmy możliwość podpisywania umów rezerwacyjnych zdalnie.
Kancelaria notarialna, w której podpisywane są umowy, dokłada wszelkich starań, by zapewnić jak najlepsze warunki sanitarne. W związku z powyższym płatności można dokonywać jedynie w formie bezgotówkowej.
W kwestii szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny z biurem sprzedaży.

W okresie od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2020 r. ze względu na panującą pandemię wirusa Covid-19 biuro czynne będzie w następujących godz.
Pon: 9.00 – 14.00
Wt: 9.00 – 14.00
Śr: 9.00 – 16.00
Czw: 9.00 – 14.00
Pt: 9.00 – 14.00