ul. Sołtysowicka – wynajem mieszkania - Deweloper INTER-ES - mieszkania w centrum Wrocławia

ul. Sołtysowicka – wynajem mieszkania

Mieszkania na wynajem

Mieszkania oferowane najemcy przy ul. Sołtysowickiej 30, to lokale dwu i trzypokojowe znajdujące się na I piętrze trzykondygnacyjnego budynku.
Sąsiedztwo centrum handlowego Korona, Młyn oraz placu Kromera - jednego z ważniejszych węzłów komunikacyjnych Wrocławia dodaje walorów tej lokalizacji. Mieszkania są standardowo wykończone i odnawiane każdorazowo przy podpisaniu umowy wynajmu. Posiadają wszelkie instalacje (Internet, TV, telefon). Bardzo duża działka przynależna do budynku zapewnia możliwość swobodnego parkowania samochodu bez ograniczeń na terenie osiedla.

*Kwota najmu nie uwzględnia kosztów eksploatacji lokali mieszkalnych lub usługowych.

Zdjęcia z przykładowego mieszkania

Lokalizacja

 

Szanowni Państwo,

w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Klientów oraz Pracowników zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby wszystkie sprawy, jakie macie Państwo do załatwienia w siedzibie naszej firmy, odbywały się drogą elektroniczną bądź telefoniczną, a odwiedziny w naszym biurze ograniczyli do minimum.
Jednocześnie informujemy, że uruchomiliśmy możliwość podpisywania umów rezerwacyjnych zdalnie.
Kancelaria notarialna, w której podpisywane są umowy, dokłada wszelkich starań, by zapewnić jak najlepsze warunki sanitarne. W związku z powyższym płatności można dokonywać jedynie w formie bezgotówkowej.
W kwestii szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny z biurem sprzedaży.

W okresie od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2020 r. ze względu na panującą pandemię wirusa Covid-19 biuro czynne będzie w następujących godz.
Pon: 9.00 – 14.00
Wt: 9.00 – 14.00
Śr: 9.00 – 16.00
Czw: 9.00 – 14.00
Pt: 9.00 – 14.00